Turyści wybierający się zimą na Podhale mają wiele możliwości aktywnego wypoczynku na powietrzu. Jedna z takich form są wycieczki na skuterach śnieżnych, które zyskują coraz większą liczbę zwolenników.

Zima w Zakopanem i okolicznych miejscowościach daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Począwszy od spacerów tatrzańskimi dolinami poprzez szusowanie na stoku narciarskim aż po wyprawy na skuterach śnieżnych.Właśnie wyprawy na skuterach śnieżnych cieszą się coraz większym zainteresowanie wśród turystów wybierających Zakopanego jako miejsce spędzenia zimowych ferii.

– Z roku na rok widzimy coraz większą ilość osób chętnych na zimowe przejażdżki skuterami śnieżnymi – mówi Piotr Rayski – Pawlik z firmy Snowdoo.

Przejażdżki skuterami śnieżnymi ciężko jest porównać do jakiejkolwiek innej formy aktywności ze względu na specyfikę pojazdu. Mało kto posiada własny skuter oraz znajduje się w zaśnieżonym terenie, aby miał gdzie się przemieszczać.

Firmy wypożyczające na Podhalu skutery śnieżne zapewniają także miejsce, gdzie można poszaleć. Zazwyczaj jest to wydzielony zaśnieżony plac, po którym można pojeździć w kółku. Jeżeli taka forma zabawy jest niewystarczająca można wybrać się na wyprawę, która z pewnością zapadnie w pamięci na dłużej.

Naszym klientom proponujemy wycieczki i wyprawy na skuterach śnieżnych. Zależnie od wybranej opcji jazda trwa od godziny, do nawet dziewięciu. Oczywiście przy dłuższych wyprawach zapewniamy ognisko, przy którym można odpocząć i się zagrzać oraz zjeść coś ciepłego – mówi przewodnik firmy Snowdoo, Jan Pieprzak.

Copyright © 2018 Snow Safari.
Realizacja 504