Wyprawa Autami Buggy w Zakopanem

Szukasz gotowego pomysłu na piękną przygodę w górach? Taką, która pozwoli zwiedzić Ci dzikie zakątki Podhala, poszaleć na zróżnicowanym terenie i nacieszyć się bajkowymi widokami na Tatry? W takim razie, wsiadaj… jedziemy na wyprawę autami Buggy!

Buggy – co to jest?

Buggy to mały i ultralekki samochód, którym możesz komfortowo jechać po najbardziej wymagającym terenie, bo jest równie zwinny jak Quad! Jednocześnie buggy to większy pojazd o solidnej konstrukcji, więc jazda jest bardzo wygodna.

Więcej informacji o pojazdach Buggy w Zakopanem

Jak wygląda wyprawa autami Buggy?

Z centrum Zakopanego zabierzemy Cię w typowo górskie tereny. Wycieczkę poprowadzi doświadczony przewodnik. Nigdy nie jeździłeś quadem ani buggy? Jak większość naszych Klientów, dlatego przed każdą wycieczką odbywa się instruktaż. Dowiesz się wszystkiego co potrzebne, by cieszyć się piękną przygodą autami buggy.

Podhale to idealny teren dla pojazdów typu buggy. Zjazdy, podjazdy i przeszkody – doskonały teren, który zapewni idealną zabawę i szczyptę adrenaliny! Będzie także czas by podziwiać piękne widoki na panoramę Tatr.