Podhale zimą prezentuje się naprawdę ciekawie. Wielu turystów to właśnie o tej porze roku lubi odwiedzać polskie góry. Bajeczne widoki, niepowtarzalna atmosfera, szaleństwo na stoku – wypoczynek da wiele frajdy, pozwoli się zrelaksować i nabrać mnóstwa dobrej energii.

Będąc w Tatrach koniecznie należy pamiętać o jednej z największych zimowych atrakcji. Kuligi góralskie Zakopane, to oferta ciesząca się olbrzymią popularnością. Przejażdżka saniami ucieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dlatego jest rewelacyjnym pomysłem na spędzenie czasu dla uczestników wycieczek szkolnych, firmowych wyjazdów, czy paczki przyjaciół, która wybrała się na weekend w góry.

Ten klimat i magia…

Rżenie koni, niewyobrażalnie piękne widoki na pokryte śniegiem szczyty, pola, łąki, drzewa, my pod miękkim, grubym kocem podziwiający wszystko, co ukazuje się naszym oczom, śmiech i radosne okrzyki – prawda, że interesująca wizja?

Niezwykle ciekawą opcją jest – kulig w Zakopanem z pochodniami. Na niebie pojawiają się gwiazdy, a wraz z nimi wyjątkowa magia. Nagle widzimy, że góry są bardziej groźne, tajemnicze, otoczenie wydaje się o wiele bardziej fascynujące. Pędząc wieczorem przez górskie tereny dostarczamy sobie wielu pozytywnych wrażeń. Warto wybrać kulig, którego zakończeniem jest ognisko i zabawa z góralami w rytmach skocznej muzyki. To rozrywka, jakiej nie można sobie odmówić!

Kulig Zakopane – Dolina Chochołowska

Miejsc, w których organizowane są kuligi w Tatrach jest wiele. My szczególnie polecamy przejażdżkę saniami przez Dolinę Chochołowską oraz stronę www.kuligi.pl na której znajdują się najlepsze oferty. Ten fantastyczny, bardzo popularny zakątek warto odwiedzić o każdej porze roku. Jednak zimą potrafi naprawdę zaczarować. Spora, otwarta przestrzeń, cisza, spektakularne pejzaże – tę dolinę trzeba poznać! Nawet największy mróz nie jest przeszkodą, by to zrobić. Pędząc saniami przez tak malownicze tereny zapominamy o całym świecie, skupiamy się tylko na miejscu, w którym jesteśmy, delektujemy specyficzną atmosferą i oddychamy świeżym powietrzem. Trudno o lepszą, zimową rozrywkę w górach niż kuligi!

Copyright © 2018 Snow Safari.
Realizacja 504